Araç Kasko Değer Sorgulama

Araç Kasko Değer Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bulunduğunuz yıla göre araç kasko değerinizi sorgulayarak aracınızın güncel kasko değerini öğrenebilirsiniz. Araç Kasko Sorgulamak için Gelir İdaresi Başkanlığı’nın ilgili sayfasından sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece güncel araç kasko değerinizi öğrenebilirsiniz.

Araç Kasko değer sorgulama için araç markasını aşağıdaki bölümden girmeniz yeterli olacaktır. Sorgulamayı gerçekleştirmenizin ardından aracınızın kasko değerini öğrenebilirsiniz. Araç Kasko Değer listesini sıkıştırılmış excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

ARAÇ KASKO DEĞER SORGULAMA işleminizi şurdan sorgulayabilirsiniz.

Aracın güncel kasko değerini öğrenmenin avantajı, aracınıza yaptıracağınız kasko için fiyat araştırmasında sizi bilgilendirmesi ve kasko firmalarından uygun kasko için bulunduğunuz yıla ait (2011-2012…) aracınızın değerinizi biliyor olacaksınız.

Araç Kasko Değer Sorgulama

Araç Kasko Değeri Sorgulama

 

Originally posted 2011-11-13 09:46:08.

Trafik ile ilgili bir önceki yazımız olan Plaka Sorgulama başlıklı makalemizde Araç Plaka Sorgula, Plaka Sorgulama ve Plakadan Borç Sorgulama hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Trafik Cezası Sorgulama, Trafik Cezası Ödeme, Tramer, OGS Sorgulama işlemlerine gerek duymadığınız günler dileriz.

BENZER MAKALELERYorumlar

Yorum yok

Yorum Yapın