KGS Sorgulama

KGS Sorgulama ve Ceza Ödeme

Kartlı Geçiş Sistemi kelimelerinin baş harflerinin kısaltması olan KGS, köprü geçişleri ve otobanların çıkışlarında trafik yoğunluğunu azaltmak amacı ile bütün köprülerde ve otobanlarda zorunlu olarak kullanılmaktadır. KGS sağladığı hızlı geçiş sayesinde, trafik yoğunluğun azaltılması faydalı olmuştur. KGS Ceza Sorgulama otoyol ve köprülerden ücretsiz geçiş yaptığımızda ne kadar KGS Cezası yediğimizi öğrenmek için yaptığımız bir sorgulama türüdür. Aracımıza ait diğer ceza sorgulamaları için Araç Sorgulama kısmını kullanabiliriz.

Buradan bir konuda sizi uyarmak isteriz. Bazı kötü niyetli kişiler tarafından KGS geçiş noktalarında, KGS kredilerinin bittiğini söyleyerek sizin KGS Cihazınızı kullanmak isteyeceklerdir. Bu kişiler KGS Cihazını kullandığında sizin tüm otoyol mesafesi ücrerini ödemek zorunda kalacağınızı unutmamalısınız. Bu tür kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.

KGS Sorgulama yapmak ve herhangibir KGS borcunuzun olup olmadığını plakanızı kullanarak öğrenmek için burayı kullanabilirsiniz.

Trafiğin akıcı olduğu günler dileriz.

KGS Sorgula

 

 

Originally posted 2011-12-02 01:00:20.

Trafik ile ilgili bir önceki yazımız olan Online(Kredi Kartı ile) Araç Borcu Ödeme başlıklı makalemizde Araç Borç Ödeme, Ödeme ve Online Borç Ödeme hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Trafik Cezası Sorgulama, Trafik Cezası Ödeme, Tramer, OGS Sorgulama işlemlerine gerek duymadığınız günler dileriz.

BENZER MAKALELERYorumlar

Yorum yok

Yorum Yapın