Plaka ile Sorgulama

Plaka ile Sorgulama Yapmak

Aracınızın plakasına kesilmiş trafik cezası ödeme ve sorgulama işlemlerinizi e-devlet şifrenizi girerek yapacağınız gibi, plaka ile araç sorgulaması da yapabilirsiniz. Bu işlem hem daha pratik, hem de PTT’ ye gidip e-devlet şifresi almak gibi zaman ayırmanız gereken bir durum olmadığından kolayca trafik sorgulama işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Plakanıza ait ödenmemiş trafik cezası, trafik vergi borcu ya da herhangi bir haciz ipotek borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Plaka bilgilerinizi girerek yapacağınız sorgulama sonucunda;

  • Aracınıza ait tüm bilgileri; rengi, marka ve modeli, ağırlığı…
  • Trafik cezası var mı yok mu?
  • Vergi borcu var mı yok mu?
  • Haciz, İpotek var mı yok mu?
  • Aracınıza ait herhangibir borç varsa, borcunuzu kredi kartınızı kullanarak online olarak ödeyebilirsiniz.

Online olarak Plaka ile Araç Sorgulama kolaylıklarından yararlanarak birçok işleminizi gerçekleştirmek için aşağıdaki kısmı kullanabilirsiniz.

Plaka ile Borç Sorgulama yapmak için Buradan gerekli bilgileri girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da tüm plaka sorgulama işlemlerinizi verilen linkten gerçekleştirebilirsiniz.

 

Araç Sorgulama

Originally posted 2011-11-08 10:48:59.

Trafik ile ilgili bir önceki yazımız olan Online(Kredi Kartı ile) Araç Borcu Ödeme başlıklı makalemizde Araç Borç Ödeme, Ödeme ve Online Borç Ödeme hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Trafik Cezası Sorgulama, Trafik Cezası Ödeme, Tramer, OGS Sorgulama işlemlerine gerek duymadığınız günler dileriz.Yorumlar

Yorum yok

Yorum Yapın