Plaka Sorgulama

PLAKA SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Plaka Sorgulama işleminin nasıl yapılacağı konusunu işleyeceğimiz bu makalemizde, öncelikle plaka sorgulama işlemi yapabilmeniz için sorgulama sırasında sizden istenecek ve hazırda bulundurmanız gereken bilgi ve belgelerin listesini vermekle başlayalım.

  • Sorgulanacak Aracın Plaka Numarası
  • Sizin T.C Kimlik Numaranız
  • Sorgulama yapılacak aracın tescil tarihi

Bu bilgileri hazırladıktan sonra aşağıdaki adresten açılacak ekranda MVT Sorgulama kısmına girerek sizden istenen gerekli bilgileri girerek plaka sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm plaka işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi araç sorgulama işlemlerinizi de bu kısımdan detaylı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan araç sorgulama vidosunu izleyerek konu hakkındaki vidolu anlatım sayesinde işlemi gerçekleştirmeden önce pratik yapabilirsiniz.

 

Araç Sorgulama

Originally posted 2011-11-02 08:28:09.

Trafik ile ilgili bir önceki yazımız olan Online(Kredi Kartı ile) Araç Borcu Ödeme başlıklı makalemizde Araç Borç Ödeme, Ödeme ve Online Borç Ödeme hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Trafik Cezası Sorgulama, Trafik Cezası Ödeme, Tramer, OGS Sorgulama işlemlerine gerek duymadığınız günler dileriz.

BENZER MAKALELERYorumlar

Yorum yok

Yorum Yapın