2018 – 2019 Model Manuel Vites Araç Önerileri

2018 – 2019 Model Manuel Vites Araç Önerileri

26 Ekim 2019 0 Yazar: Editör


2019 yılında manuel araç satın almak isteyen okuyucularımız için, bu makalede en az yanan araç ve fiyatlar hakkında hangi bilgileri açıklamak istiyoruz.

  1. Fiat Egea

Ülkemizde Fiat markasının son yıllarda en çok satan modellerinden biri olan Egea, manuel şanzıman özelliği ile satın alınan ilk araçlar arasında yer alıyor. 76 beygir gücü ve 100 beygir gücü ile bu aracın fiyatı ve yakıt performansı açısından son derece başarılı. Aracın ortalama yakıt tüketimi 5 litredir.

  1. Renault Clio

Manuel olarak bir araba satın almak istediğinizde, sizi başka bir Clio modeli olarak tavsiye ediyoruz. Fiyatı yaklaşık 86 bin TL olan bu beygir gücünde satışa sunulan 75 beygirlik fiyatı belirtiyoruz. Dizel motor seçeneğiyle, bu araç aynı zamanda düşük brülör sınıfına dahil edilmiş ve manuel araçların önerileri arasında yer almaktadır.

  1. Opel Astra
Opel Astra

Alman devi Opel Astra modelinin otomatik ve manuel araçlar arasında en çok tercih edilen araçlar arasında olduğunu tavsiye ediyoruz. Son derece başarılı yakıt tüketiminin yanı sıra, bu aracın benzinli ve manüel satışına uygun olması, kendisi için temin edilecek araçların listesine uygun olacaktır.

  1. Renault Symbol

Renault'nun orta sınıf araçlarından biri olan Renault, dizel motor seçeneği ile üretilen Symbol modeli için 1.5 motor seçeneğine sahip. Aracın dizel olması, kullanıcıları yakıt tüketimi konusunda üzmez.

  1. Toyota Corolla
Toyota Corolla

2018 yılında dünyanın en sağlam araçları listesinde ilk sırada yer alan bu model, manuel araç satın almak isteyenler için kaçırılmayacak bir araç. Özellikle 95 bin TL civarında bir fiyat karşılığında benzinli ve manuel özellikli Toyota Corolla satın alma şansınız var. Ortalama tüketim açısından, kullanıcıyı biraz zorlayabilir. Ortalama 7 litre tüketiyor.

  1. KIA Ceed

KIA markasının CIA segmentinin Ceed modeli de satın alınacak araçlar arasında. Özellikle benzinli motor seçeneği ile bu aracın manuel fiyatı 85 bin TL civarında bir rakama ulaşabiliyor. Otomobilin ortalama yakıt tüketimi 6 litre tüketim performansına sahiptir.

  1. AUDI A3

Audi'nin A3 modeli şüphesiz son zamanlarda en çok tercih edilen Audi araçlarından biri. A3 modelinin dizel modelini manuel motor seçeneği ile satın almak istediğinizde, ödemeniz gereken tutar ortalama 160 bin TL ile 170 bin TL arasında değişiyor.

  1. Skoda ÜSTÜN
2019 Skoda SÜPER

Skoda ayrıca manuel araçlar listesindeki SuperB modeliyle satış listesinin başında geliyor. Dizel motor seçeneğine sahip manuel şanzımanlı bir SuperB almak istediğinizde, ödemeniz gereken ortalama tutar yaklaşık 180 bin TL'dir.

  1. Dacia Sandero

Uygun fiyatlı bir manuel şanzıman satın almak istiyorsanız, Dacia Sandero'yu öneriyoruz. Bu araçla satışa sunulan 1.5 dizel motor seçeneği 90 beygir gücü ve 4 litre aracın ortalama yakıt tüketimi de araç seçiminde etkili olan ayrıntılar arasında yer alıyor.

  1. Ford Focus

Ülkemizdeki en popüler Amerikan aracı Ford modellerinden biri olan Focus serisi, manuel araçlar arasında alınacak bir model. 1.6 motor seçeneğine sahip bir benzin Focus satın almak istiyorsanız, burada ödemek zorunda olduğunuz rakamın 140 bin TL olduğunu açıklamak istiyoruz.

2018 – 2019 yılları arasında yukarıda belirtilen manuel araçlar listesinde araçların özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.