2019 Baojun RS-5 İncelemesi Ve Özellikleri

2019 Baojun RS-5 İncelemesi Ve Özellikleri

5 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Son zamanlarda Çin, otomobil pazarındaki yüksek kalitesi ve farklı araçları ile dikkat çeken ülkelerden biri! Sekiz yıl önce kurulan Baojun markası bugün çok popüler oldu. General Motors, SAIC, Wuling ortaklığında kurulan otomobil markası,  son iki yılda,  1 milyondan fazla otomobil satıyor, koleksiyonuna yeni modeller ekliyor ve pazarda iddialı girişimler yapıyor.

Özellikle Aralık 2018 piyasaya sürülen Baojun RS-5 otomobil modeli ilgi çekiciydi! SUV kategorisinde yer alan bu araç, tüm dikkatleri görsel görünümüyle üzerine çekebildi. Asya’daki birçok otomobil markasıyla yarışacak Baojun RS-5 otomobil modeli ne durumda?

Her şeyden önce, daha önce de belirttiğimiz gibi Baojun RS-5 yeni serbest bırakıldı. Başka bir deyişle, daha çok yeni ve taze bir modeldir. Marka bu aracı iki farklı motor kullanarak sundu. General Motors da projeye dahil olması nedeniyle bu marka özellikle Amerikan hissine sahip. Ek olarak, Kia markalı Sportage modelini anımsatan otomobilin arkası dikkat çekiyor. Başka bir deyişle, çoklu görünüm özelliklerine sahip olan Baojun RS-5, oldukça çeşitli ve modern.

Bu aracın uzunluğu, genişliği, yüksekliği ve aks mesafesi ne kadardır?

Baojun RS-5 modelinin boyutsal özelliklerini göz önüne aldığımızda, modelin uzunluğunun 4570 mm, genişliğinin 1870 mm, yüksekliğinin 1705 mm ve aks mesafesinin 2700 mm olduğunu görüyoruz.

Motor Spesifikasyonu Nedir?

Baojun RS-5’in motor özellikleri düşünüldüğünde, motorun bir turbo benzin seçeneği olması dikkat çekici. Ve bu özelliğin 1,5 litre olması da aracın 151 ps 149 beygir güce ulaşmasına yetiyor. Bu yeni model aynı zamanda deri koltuklara sahip, tamamen iki renk seçeneğinin iç tasarımı, dijital kokpit alıcıya çekici diğer özelliklerde bulunuyor. Ayrıca, herkesi heyecanlandıran bu modelde 6 manuel vites bulunmaktadır. Sadece Asya’da bulunan Baojun RS-5’in önümüzdeki yıllarda diğer ülkelerde de bulunması bekleniyor.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.