2019 Honda Passport İncelemesi Ve Fiyatı

2019 Honda Passport İncelemesi Ve Fiyatı

12 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Honda 2002’den beri durdu. Pasaport 2019 Avrupa pazarındaki en büyük aracı olan Suv modelini tanıttı.

Bu orta büyüklükteki 2018 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı Suv2019 tarihinden itibaren satışa sunulacak. Otomobil yeni Honda CR-V gibi 5 koltukta da mevcut.

Aracın Donanımına bakarsak bunlar:, 245/50 lastik ve bunları ortaya çıkaran 20 inç jantlar, arka ve ön park sensörleri, 5 inç dijital gösterge paneli, 6 hoparlörlü ses sistemi, kablosuz şarj ve navigasyon, arka çapraz trafik algılama, şerit izleme ve hız dengeleme ekipmanı.

2019 Honda Passport iç mekan özellikleri: 3 bölgeli otomatik klima, ısıtmalı deri koltuklar, sunroof, elektrikli ön koltuklar, bagaj boşluğundaki artışla 1160 litre.

Ayrıca donanım yükseltmesi Otomatik klima, ısıtmalı deri koltuklar, sunroof, elektrikli ön koltuklar, 7 inç Tft gösterge paneli, 8 inç dokunmatik ekran multimedya ekranı ve ellerinizde 10 hoparlöre kadar ses sistemi.

2019 Pasaport İç Mekan Tasarımı

Ekstra olarak Honda Algılama Güvenlik paketi, donanımdan bağımsız olarak temel donanım olarak sunulur.

Honda Pasaportu 9 vitesli otomatik şanzıman, 4 silindirli motor, 355 Nm Tork ve 280 beygir gücü Benzin gücüyle sizlere sunulmaktadır. Elektronik tork direksiyonuyla bu araç hava koşullarına uyarlanabilir 4 farklı sürüş modu İle birlikte geliyor.

Honda Passport’un 2.268 kg’ın 4×4 traksiyon kapasitesinin, 1.588 kg’ın önden çekişli versiyonları olduğunu söyledi.

ABD’de  Honda Pasaportun Fiyatı henüz açıklanmamış olmasına rağmen, şu anda ülkemize gelmesi mümkün görünmüyor. Bunun nedeni, CR-V modelinin ülkemizin Suv ihtiyaçlarını karşılaması için yeterli olmamasıdır.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.