2019 Mercedes C-180 AMG Özellikleri ve İncelemesi

2019 Mercedes C-180 AMG Özellikleri ve İncelemesi

4 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Sportif çizgisine ek olarak, yeni C serisi 184 beygir gücü 1.6 motor olan 4 silindirli bir benzinli motorda şaşırtıcı derecede konforlu bir sürüş sunuyor. 9 vitesli otomatik şanzıman, bulunuyor. Dört tekerlekten çekişli Mercedes C-180 AMG serisi EQ-Boost desteğine de sahiptir. Dış tasarım, yeni çamurluklar ve ön kapı eşik panelleri ile sportif ve çeviktir. Motor altı korumasına ve AMG dış tasarımına ek olarak, krom kaplı egzoz çıkışı da önemli bir ayrıntıdır.

Mercedes C-180 AMG Teknik Detaylar

Mercedes markası için güvenli sürüş her zaman birinci öncelik olmuştur. İşte bu yüzden Mercedes C-180 AMG serisi patlamaya dayanıklı lastikler, ABS, adaptif fren sistemi, ayarlanabilir süspansiyonlar, 7 hava yastığı ve daha pek çok özellik sunar. Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile otomobilde çok geniş bir konfor sistemi yaratıldı. Bir kaza durumunda, Mercedes C-180 AMG sistemi anında kendini açacak ve kapılar otomatik olarak çıkış için hazır olacaktır. Sürüş destek sisteminde, seyir kumandasından elektronik dengeye kadar tüm unsurlar vardır. Park sensörü sayesinde ileri ve geri parklarda geniş açılı kamera görüntüsü elde edilir.

Mercedes C-180 AMG Fiyat Listesi

4 farklı ekipman seviyesinde üretilen Mercedes C-180 AMG, birçok farklı fiyat aralığına sahiptir. Diğer markalarda başlangıç ​​paketi olarak bilinen C-180 Comfort modelinin fiyatı pazarda 297 bin 300 TL olarak belirlendi. Üst düzey bir ekipman olan ve sürüş zevkinin çok özel bir şekilde hissedildiği Avantgardo serisinde fiyat 325 bin 200 TL. Daha lüks bir kullanım ve iç tasarımın estetik bir imaj yarattığı Exclusive modelinde fiyatlar 342 bin 300 TL olarak yaratıldı. Mercedes C-180 AMG, kullanıcıların istediğinden daha fazlasına sahip ve Mercedes C-180 AMG’nin fiyatı 353 bin 100 TL.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.