2019 Model Suzuki Swift Teknik Özellikleri ve Fiyatı

2019 Model Suzuki Swift Teknik Özellikleri ve Fiyatı

1 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Suzuki firması, ülkemizde 2019 model olarak tanıtılan Swift modelinde başarılı standardını sürdürecek. Ülkemizde henüz yeni olan Swift, modern tasarım özellikleri, yüksek Japon teknolojisi ve dinamik sürüş karakteriyle dikkat çekiyor. İkili jet benzinli motor ve 1,2 litre 90 HP dinamik yapı verimlilik açısından çok başarılı bir form elde etmiş görünüyor. 5 vitesli manuel şanzımanlı GL ekipmanları ülkemizin tanıtımına 90 bin TL’den özel fiyatlarla başlıyor. GLX donanım seçeneğinin eklenmesi ve sisteme dahil tam otomatik CVT şanzıman ile lansman fiyatı 106 bin 500 liradan başlıyor.

Sürüş Özellikleri ve Tasarım Detayları

Şirketin genel bir özelliği olan Suzuki Swift, önceki nesil tasarımına bağlı kalmaya devam ediyor. Modern yapı ve yeni çağın kendine özgü Suzuki DNA’sı da LED farlar ve büyük hava girişleri ile vurgulanıyor. Bir kübik tasarıma ek olarak, omuz hatları Swift modelinin sportif görünmesini sağlıyor. Yine arka stop grubunda LED farlar kullanılıyor. 11.9 saniyede 100 kilometreye ulaşan Swift, maksimum 180 kilometre / saat hıza ulaşıyor. Değişken oranlı direksiyon sistemi sayesinde, model virajda daha etkili bir kullanım sağlar ve süspansiyon sistemi sayesinde kavrama çok daha başarılı bir hale gelir.

İç Mekan ve Güvenlik Ekipmanları

Swift’in 2019 tasarımında iç mekana kokpit hakim. 9 inç multimedya, AUX, USB ve Bluetooth ile birlikte eşsiz bir teknolojik destek sunar. 4.2 inçlik renkli yol bilgisayarı, kullanıcıların sürüş sırasında çeşitli bilgilere erişmesini sağlar. Depolama alanı arttırılmış Swift modeli, koltuklar kapalıyken 556 litreye varan yüksek önyükleme hacmine sahiptir. Zengin ekipman listesiyle rakiplerini sınıfından ayıracak olan Swift’de ayrıca ABS, ESP, BAS, EBD, yokuşta kalkış asistanı, geniş hava yastığı portföyü ve lastik basınç kontrol sistemi bulunuyor. Bu şekilde, diğer modellerin ekstra paketleri standart ekipman olarak sunulur.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.