2019 Opel Combo İncelemesi Ve Özellikleri

2019 Opel Combo İncelemesi Ve Özellikleri

9 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Türkiye pazarında satışa sunulacak olan Opel Combo modeli, üretilen en iyi serinin beşinci neslini tanıttı. Yeni Opel Combo şimdi kargo versiyonu ile birlikte mevcut. 1 tonun üzerinde bir yük kapasitesine sahip olan araç, sınıfında göre büyük yüklere uygunluğuyla dikkat çekiyor.

Opel ComboKargo versiyonu ile profesyonellere verimlilik ve değer sağlayan en iyi araç olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni Combo, yenilenen tasarımı ve hizmetinize sunulan üstün teknolojileri ile sizi şaşırtacak. Yeni Combo, 4.40 metrelik kısa ve 4.75 metrelik uzun versiyonuyla 2 seçenekte sunulacak. Her iki modelde de standart olarak çift sıra koltuk bulunacaktır.

Yenilenmiş hafif ticari araç Opel Combo4.4 m3 taşıma alanı, 1 ton taşıma kapasitesi ve 3.44 metre taşıma uzunluğu ile sınıfında en iyisi olacaktır. Kısa versiyonu ile Combo kolayca iki paleti taşıyabiliyor, yeni Combo da sadece 55.7 cm’lik bir yükleme eşiğine sahip. Önden çekişli sürüş IntelliGrip  sistem ve “çalışma alanı” ayarları ile çamur, kum veya karda açılan Combo sizi bekliyor. Bu ayarlarda, araç 30 mm daha yükselir ve daha geniş lastik boyutları elde eder.

İsteğe bağlı sunroof ile çok uzun yükler kolayca taşınabilir. Yeni Combo sensör ile, aracın aşırı yüklenip yüklenmediğini kontrol eder. İstenirse yükleme durumu manuel olarak da kontrol edilebilir. Sistem yük sınırının% 80’ine ulaştığında, sistem sürücüyü beyaz ışıkla uyarır. Yük sınırı aşıldığında, uyarı ışığı turuncu olur.

yenilenmiş Opel Combo 19 yükü veya insanları sürmeyi, manevra yapmayı ve taşımayı kolaylaştıran sürüş destek sistemlerine sahiptir. Bu özelliklerden en belirgin olanı isteğe bağlı, sürekli çalışan geri vites kamerasıdır.

8 inçlik bilgi-eğlence ekranı ile yeni Combo, sürekli arabanın arkasındaki alanı gösterir. Geri vites takılıysa, manevra desteği sağlar. Yolcu tarafındaki yan aynada da bir kamera var, böylece araçta kör nokta kalmamaktadır.

Opel Combo İç Tasarım.

Yan koruma sistemiyle, aracın yakınındaki 12 sensör, sürücüyü aracın yanına çarpabilecek düşük hızlarda engeller tespit ederek uyarır. Depolama alanları ile çok cömert Opel Combo28 farklı saklama bölmesiyle sürücünün tüm küçük ve büyük eşyalarını saklamasını sağlar.

Opel Combo’da Sunulan Diğer Güvenlik Özellikleri:

– Akıllı Hız Uyarlaması: Bu sistem sürücüyü, hız işareti tanıma sistemini kullanarak yeni bir hız sınırı geldiğinde uyarır ve hız denetimi veya hız sınırı kullanılıyorsa, sürücüye yeni hıza uyum sağlaması istenip istenmediği sorulur.

– Sürücü Yorgunluğu Tespit Sistemi: Sistem, sürüş tarzınızı izleyerek yorgunluk seviyenizi algılar ve ihtiyaç sırasında mola vermenizi önerir.

– Otomatik Fren Destekli Ön Çarpışma Uyarı Sistemi: Bu sistem yalnızca sesli ve görsel uyarılar vermekle kalmaz, aynı zamanda sürücü aniden tepki vermezse otomatik olarak fren yapar.

– Opel Eye Ön Kamera Sistemi: Sistem yolu takip eder ve hız işareti tanıma ve şerit takip sistemleri gibi özel özellikleri destekler.

– Otomatik Cruise Control: Gerektiğinde önünüzdeki aracın hızına uyarlayın.

Opel Combo Motor Seçenekleri

110 beygir gücüne sahip -1,2 litre turbo benzinli motor ve 6 vitesli manuel şanzıman ile birlikte gelecek. Ortalama yakıt tüketimi 5,5lt / 100 km’dir.

76 beygir gücüne sahip -1,5 litre dizel motor ve 5 vitesli manuel şanzıman ile ortaya çıkacaktır. Araç yakıt tüketimi ortalama 4.3lt / 100km

102 beygir gücüne sahip -1.5 litre dizel motor ve 5 vitesli manuel şanzıman ile ortaya çıkacaktır. Ortalama yakıt tüketimi 4.1 / 100km’dir.

130 beygir gücüne sahip -1,5 litre dizel motor ve 8 vitesli otomatik şanzıman ile karşılaşacaksınız. Ortalama yakıt tüketimi 4.4lt // 100km’dir.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.