Volkswagen Golf 2019 İncelemesi

Volkswagen Golf 2019 İncelemesi

17 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Volkswagen Golf hakkında;

Volkswagen Golf C segmenti için en popüler otomobillerden biri dir.  araç Kamuflajsız ilk kez yakalandı 2019 volkswagen golf incelemesi Yapılma şansı uzaktan da olsa oldu. Genel olarak, araç, yapısında büyük veya radikal bir değişime sahip görünmüyor, ancak daha keskin çizgilerle daha agresif bir yapıya sahip görünüyor. Araç, genç ve dinamik insanların ilk tercihlerinden biridir.

Fuarda Sergilendi

İlk defa Frankfurt’taki otomobil fuarında sergilenecek olan Volkswagen Golf, çok fazla ilgiye maruz kaldı. Aracın dış yapısı bagaj hacminde fazla değişmese de, büyüklük açısından VW da aracın teknolojik ekipmanını değiştirecek. Otonom sürüş teknolojileri kullanılarak üretilecek olan VW Golf 8, daha güvenli bir sürüş deneyiminin kapılarını açacak.

Volkswagen Golf Hibrid modeli geliyor

Araçların donanımı henüz bilinmemekle birlikte, 2019 VW Golf benzinli ve dizel motorunun hibrit modelin yanı sıra kullanılabileceği bilinmektedir. Ayrıca otomobilde dikkat çeken bazı yeni değişiklikler var. Bu özellik açısından vites topuzundaki değişiklik ile yapılacak ilk şey, diğer VW araçlarının öncüsü olacaktır. Topuz tasarımındaki değişiklikle VW, daha şık ve agresif bir tasarım içeriyor. Aynı zamanda, VW, Golf  ile en popüler modelin ilk türü olarak bilinen sözde hayalet ekran olan ekranı tamamen dijitalleştirmeyi planlıyor, kullanıcı deneyiminden faydalanmayı amaçlıyor. Daha sonra, Toureng gibi üst düzey modellere uygulamayı planlıyor.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.