2019 Wolkswagen Crafter Pikap İncelemesi Ve Özellikleri

2019 Wolkswagen Crafter Pikap İncelemesi Ve Özellikleri

14 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Wolkswagen Crafter 2017 yılında Yılın Ticari Aracı” olarak seçildi şimdi ise Crafter‘in Türkiye’de satışa sunulan kamyonetin ödüllü yeni sürümü.

Doğuş Otomotiv tarafından Ülkemizde satışa sunulan 149.500 TL’den başlayan fiyatlarla Wolkswagen Crafter alıcısı Yük kapasitesi ve alüminyum kasası sayesinde düşük yakıt tüketimi ve standart iklimlendirme sistemi ile öne çıkıyor.

Crafter 2019 Model, döner tablasında 140Hp ve 340nm tork üreten, yük taşıma işlemini daha kolay ve daha eğlenceli hale getiren 2.0 litrelik bir dizel motor içeriyor. Sürücü sahibi 3,5 ton Yük taşıma kapasitesine ek olarak, arka kapaktaki entegre adım kasanın içine ulaşmayı kolaylaştırıyor.

VW Crafter Pikap Modeli daha yakından incelersek;

Ww-Crafter 2019

Standart klima sistemi ile donatılmış konforlu sürücü koltuğu, yol bilgisayarı, çarpışma önleme asistanı ve servotronik direksiyon manevra kolaylığı sağlar. Manuel ve otomatik vites seçeneklerinde, aracın yüksek performans, yüksek çekiş ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor. 100 km’de ortalama 7,5 litre yakıt tüketimi ve bir start-stop özelliği ile piyasaya hakim olması bekleniyor.

İsteğe bağlı olarak sınıfında benzersiz 4MOTION 4 tekerlekten çekiş sistemi ile zorlu koşullarda daha yüksek çekiş ve daha rahat ve konforlu sürüş için önden çekişli modellerde sunulan 8 vitesli bir otomatik şanzıman sağlar.

Ayrıca, yeni Crafter Pick Up ABS (kilitlenme önleyici fren sistemi), ASR (antipati sistemi), ESP (elektronik engelleme programı), çalıştırma yardımı, standart güvenlik paketleri olarak dört tekerlekli disk frenler.

Crafter ile, yılsonu KDV indirimi ve VW Ticari Araç kampanyaları 149 bin 500 TLSatış başından itibaren teklif edildi.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.