2019 Yeni McLaren 720S Spider Teknik Özellikleri Ve Fiyatı

2019 Yeni McLaren 720S Spider Teknik Özellikleri Ve Fiyatı

8 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

McLaren, bir süredir binlerce insanın beklediği spor modeli 720S Spider hakkında bir açıklama yaptı. Performansı, tasarımı ve fiyatı ile öne çıkan araç, tüketicilere her yönüyle büyük şoklar yaratıyor. Bu makalede, 2019 yeni McLaren 720S Spider hakkında size bilgi vermeye ve teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini vermeye çalışacağız.

İngiltere’nin otomotiv devi olarak gösterilen McLaren, 2019 720S Spider ile piyasalarda önemli bir denge değişikliği getirecek. Ferrari 488 modeli, bu modelin en yakın rakibi olarak gösterilmiş ve iki model arasında büyük bir çekişme olacağı tahmin edilmektedir. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan sorunlara AR-GE çalışmaları yapan şirket, bu modeli baştan sona yeniden tasarladı.

2019 Yeni McLaren 720S Spider Teknik Özellikleri

Geçmişte tanıtılan McLaren modellerinin açık bir tavan problemi vardı. McLaren ayrıca 720S Spider modelinde elektrikli tavan sistemini kullanıyor ve elektrik tavan sistemine 50 kilogram kattığını da ekledi. Bu ağırlığın bir dezavantaj gibi görünmesine rağmen, şirketin açıklaması, bu ağırlığın performans üzerinde hiçbir etkisi olmayacağını belirtti.

2019 Yeni McLaren 720S Spider, 710 beygir gücüne ve çift turboşarjlı 4.0 litrelik V8 motora sahip. Bu güçlü motorun 779 Nm tork ürettiği göz önüne alındığında, kesinlikle hızlanmanın ne kadar hızlı olabileceğini hayal edebiliriz. Tasarım açısından daha zorlayıcı bir güç elde etmek için baştan itibaren yenilenen model, performans açısından oldukça iddialı görünüyor.

23 farklı renkte sunulacak olan 720S Örümcek süspansiyon sisteminde dövme alüminyum bileşenler kullanıyor ve frenler üzerinde hafif baskı oluşturmak için seçenekler sunuyor. Ön sipariş verilen araç, 2019 tarihi itibariyle yeni sahiplerine tanıtılacak. Elbette hızlanma konusunda bir merakınız var, değil mi?

2019 Yeni McLaren 720S Spider, 7.9 saniyede 0’dan 200 km’ye yükseliyor. 0’dan 100’e kadar olan birçok aracın hızına eşit olan bu verileri düşündüğümüzde, McLaren modelinin oldukça hızlı olduğunu görebiliriz. Girişte aracın fiyatının kesin olduğunu söyleyebiliriz. 720S Spider’ın satış fiyatı 315.000 Dolar olarak belirlendi.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.