2019 Yılına Damga Vuracak 5 Muhteşem Otomobil

2019 Yılına Damga Vuracak 5 Muhteşem Otomobil

26 Ekim 2019 0 Yazar: Editör


Bu yeni yılda piyasaya sürülecek otomobillerin ve 2019 sayılı günlerden önce alıcıyla görüşecekleri fiyat aralığının bir sorusudur. Merakı biraz arttırmak için harekete geçen şirketler hakkında konuşmaya başladılar. yeni modeller. Şimdi, 2019'da piyasaya sürülmesi beklenen 5 harika araçtan bahsedelim. İşte bu merak uyandıran muhteşem araçlar.

* Romeo Ailesi'nin En Büyük Arabası: Alfa Romeo Grand SUV

Alfa, yeni ve ilginç arabalar üreterek sıkça bahsedilir ve son zamanların en popüler şirketi olmak için hızla ilerlemektedir. 2019 yılını işaretlediği düşünülen Alfa Romeo Grand SUV, rakiplerini gölgede bırakıyor gibi görünüyor. Romeo ailesinin 400 beygir gücüne sahip en güçlü araç olması bekleniyor. Şirket bu harika araç hakkında konuşacak ve kısa sürede fırlatacak. Aracın 30 bin avroluk serbest bırakılması bekleniyor çünkü zaten dikkat çekmeyi başardı. Aracın elektriksel olarak üretilmesi bekleniyor. Tabi bu konuda paylaştığımız varsayımlara dayanarak bu konuda kesin bir bilgi yoktur. 2019 yılında aracın özelliklerinin nasıl olduğunu göreceğiz.

* Yeni tasarımlı BMW X4

2019 BMW X4

Bu otomobil otomobil meraklılarının dikkatini çekecek ve 8 vitesli özelliği rakiplerini geride bırakması muhtemel. BMW serisinin, ince tasarımı ve mükemmel tasarımıyla araba hakkında en çok konuşulacağı düşünülmektedir. Otomobilin farklı özelliklerle piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Parknow sistemini de içeriyor. İnsan sesini kolayca tespit edip yanıtlayabilen araçtaki bu sistemin varlığı, fiyatın çok yüksek olacağını kanıtlar. Fiyat konusunda farklı fikirler ortaya konmasına rağmen, genellikle 360 ​​bin lira civarında bir fiyatın olduğu düşünülüyor. BMW serisi, 2019’da BMW X4’ün üstünde tutuluyor, X7 ve X8 de piyasaya sürülecek. Araçlar piyasaya sürüldüğünde söylentilerin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz.

* 2019 pazarında efsanevi bir araç olan SUV modelleri ile dikkat çekmeyi başaran AUDI: AUDI 4. Çeyrek

Yeni heyecanın yaşanmasını sağlayan AUDI, yakın zamanda araç özelliklerini değiştirdi ve SUV modellerine odaklandı. BMW X4 ile rekabet etmesi beklenen AUDI, 2019’da Q4’ü piyasaya sürecek. Tam olarak bilinmeyen bir araç bırakıldığında, dizel motor 2.0 TDI 1.4 litrelik benzin söylentiler arasında olduğu rivayet edilir.

* Audi A3 ve BMW 1, Rakipli Volvo V40'a karşı

2019 yılına yeni bir araçla giren şirketlerden biri olan Volvo, rakiplerini yenmek ve zirveye çıkmak için kolları sıvadı. Yeni bir ürün piyasaya sürmek için Volvo V40 Audi ve BMW ile yarışıyor. Aracın fiyatı alıcıyı 19 bin avro olarak karşılayacak. Araç farklı tipte benzin, hibrit, dizel ve elektrikle satışa sunulacak. Ne zaman pazara giriş tarihi merak konusu olacak.

* Mükemmel Aile Dostu Araç: Skoda Vision X

Skoda Vision X

Rakibi olarak gördüğü Seat Arone'yu gölgede bırakması planlanan Skoda Vision X, çok çeşitli ince tasarım özelliklerine sahip muhteşem bir araç. Skoda serisine dahil edilecek olan bu araba, genişliği bakımından aile arabası olarak tanımlandı. İlk olarak otomobil fuarında tanıtıldı (Cenevre), otomobil büyük ilgi gördü. Dört tekerlekten çekiş özelliği ile üretilen aracın, kısa mesafelerde kullanılması gereken 27 beygir gücündeki elektrik motorunun gücüne sahip olacağı söyleniyor. Aracın fiyatı hakkında pek çok fikir üretilse de, genellikle 14 bin avro ile satışa sunulacağı düşünülüyor. Farklı renk seçeneklerine ek olarak, otomobilde dikkat çekici özelliklere sahip olması bekleniyor. Tahmin ediyoruz, çünkü şirket tarafından net bir bilgi verilmedi.

2019'da piyasaya sürülmesi beklenen 5 harika araçtan bahsettik. Ancak yalnızca 5 aracın serbest bırakılacağı düşünülüyor. Bu araçlar sayesinde, yeni özellikler farklı özellikler ve dikkat çekici tasarımlarla yeni yılda başlatılacak. Aston Martin DBS Superleggera, Yeni yılda BMW 8 Serisi Coupe, Suzuki Vitara (makyaj), Renault Megane RS, Rolls-Royce Cullinan, Porsche Macan, Civic Type – R (makyaj) piyasaya sürülecek. Muhteşem yapıları ve ilgi çekici özellikleri ile alıcıları bekleyen, zirvede kalacak ve çok fazla satılan ürünler arasında merak konusu var.

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.