Araç Kasko Değeri, Araç Kasko Değeri Sorgulama, Kasko Sorgulama

13 Nisan 2020 0 Yazar: Editör

Aracımın Kasko Değerini Nereden Öğrenebilirim?

Bir araba satın aldığınızda, bu araç ister sıfır isterse ikinci el olsun bu aracı kasko yaptırmanız gerekecektir. Aracınızı kasko yaptırırken aracınızın kasko değerini iyi bilmeniz gerekmektedir. Zira kasko yaptırdığınızda aracınızın kasko pirimleri aracınızın kasko değerine göre belirlenecek ve sizde bu değer üzerinden temin alacaksınız.

Aracın değerini olduğundan düşük gösterirseniz, bir kaza durumunda araç pert olduğunda kasko firması tarafından kasko yaptırdığınız zamanki araç kasko değeri üzerinden ödeme alacaksınız.

Eğer aracınızı olduğundan daha yüksek değerde kaskolatırsanız ve araç kazaya karışmaz ise bu sefer de fazladan kasko primi ödemek durumunda kalacaksınız.

Yukarıda anlatılan nedenlerden dolayı araç kasko değerinizi iyi bilip, araca kasko yaptırırken bu değer üzerinden kasko yaptırmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Sorgulamayı nasıl yapacağınız ve aracınızın kasko değerini tam olarak nasıl öğreneceğiniz aşağıdaki sayfada anlatılmıştır.

Araç Kasko Değeri Sorgulama

Yukarıdaki sayfadan gideceğiniz sayfada arcınızın hangi yılda tescil edildiği ve marka bilgisini girerek araç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kasko Değeri

Araç Kasko Değeri Sorgulama Resmi

Originally posted 2011-12-10 10:49:57.

Trafik ile ilgili bir önceki yazımız olan KGS Sorgulama başlıklı makalemizde KGS Geçiş İhlal, KGS Geçiş İhlalleri Ödeme ve KGS Sorgulama hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Araç Sorgulama, Plaka Sorgulama, Trafik Cezası Sorgulama, Trafik Cezası Ödeme, Tramer, OGS Sorgulama işlemlerine gerek duymadığınız günler dileriz.

Kategori: Araç Kasko Sorgulama

Etiketler: Araç Kasko Değeri, Araç Kasko Değeri Sorgulama, Kasko Sorgulama