Bayanlar İçin En İdeal Kullanımı Kolay Arabalar

Bayanlar İçin En İdeal Kullanımı Kolay Arabalar

10 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Araba seçimi, araba kullanmak kadar önemlidir. Seçenekler araba seçiminde kullanıma göre yapılır. Parkta kadınlar, trafik sırasında sıkışıp kalmak gibi zorluklar yaşarlar. Bu nedenle araba şirketleri bayanlara özel Çok fonksiyonlu ve kullanımı kolay araba üretmektedir. İşte bu bayanlar için araba modelleri Bazıları ..

Mini Cooper

1. Mini Cooper: Bayanlar En Çok Tercih Edilen Modellerbaşlangıcında. Otomobil çok fazla yer kaplamaz, kullanımı kolaydır ve bu park yeri seçmeniz için iyi bir nedendir. 3 farklı model var. Bunlar; Mini Bir, Mini Cooper ve Mini Cooper S. Sırasıyla 90, 115 ve 170 beygir gücü var. 1.6 turbo motoru var.

Nissan Micra

2.Nissan Micra: Güvenli ve donanımlı araba modellerinden biri. 6 hava yastığı ve cruise kontrol. 80 beygir gücü ve 1.2 turbo motora sahiptir. Fiyatlar 50.000 TL ile 80.000 TL arasında değişmektedir. Özelliklerinde güvenilir bayan araba modelleri onların arasında.

Ford Fiesta

3.Fiesta Fiesta: Kadınların otopark sorununa teknolojik çözüm sağlayan araba modellerinden biri. Araç içi multimedya sistemleri, arka görüş kamerası, otomatik ışıklar ve otomatik park sistemi gibi özellikleri ile kadınların dikkatini çekiyor. 85 beygir gücü ve 1.5 turbo motora sahiptir.

Fiat 500

4. fiyat 500: Kadınların sürüş sorunlarına çözüm sunan modellerden biri. Rampa sistemi ile çoğu kadının korkusuna bir çözüm üretti. Devreye alma sistemi ile araç yokuş aşağı kaymıyor. 100 beygir gücü ve 1.1 turbo motora sahiptir.

Hyundai i10

5. Hyundai i10: Bu model elektrikli cam tasarımlarıyla dikkat çekiyor.  Bu nedenle, diğer araçlar sürücüyü görmesi zorlaşır. Sonuç olarak, kadınlar tarafından sıkça karşılaşılan sıkıştırma olayları yaşanmaz. Güvenlik için geliştirilmiş bir araçtır. Güvenlik performanstan daha fazlasıdır. 85 beygir gücü ve 1.2 turboşarjlı motora sahiptir.

Kia Picanto

6.Kia Picanto:

Aracın bir seyahat bilgisayarı var. En çarpıcı özelliklerden biri 5 yıllık garanti süresidir. 100 beygir gücü. 1.1 turbo motor özellikleri vardır. Otomatik vitestir.

Seat Ibiza

7. Seat İbiza: Bu model güvenlik ve ihtiyaçtan ziyade tasarımı vurgulamıştır.  90 beygir gücü ve 1.4 turbo motora sahiptir.

Hyundai İ20

8.Hyundai i20: Hyundai, kadınların ihtiyaçları doğrultusunda farklı modeller tasarlıyor, bu model aynı zamanda birçok özelliği ile de dikkat çekiyor. Fren sistemi ve aracın dengesi vurgulanır. Elektronik denge kontrol tasarımı ve elektronik fren gücü ve destek sistemi, kadın araç modellerine farklı bir boyut getirdi. 100 beygir gücü ve 1.4 turbo motora sahiptir.

VW Polo

9. Wolkswagen Polo: Kadınların ve hatta erkeklerin en çok tercih edilen modellerinden biridir. Özellikleri ile büyük beğeni topladı ve dikkat kazandı. Yeni modelleriyle araç hacmini genişletti ve yeni özellikler ekledi. Çok fonksiyonlu direksiyon ve ikincil çarpışma freni, eklenen özelliklerden bazılarıdır. Yeni tasarım koltuklar konforlu bir yolculuk yapar. 95 beygir gücü ve 1.4 turboşarjlı motoru var.

10.Nissan Juke: Donanım açısından farklı olan modellerden biridir. Aracın iç yapısı çoğunlukla vurgulanır. İPod gibi müzik çalarlar için uygun yerler var. Akıllı anahtar sistemiyle arabanın kontrolü uzaktan kolayca yapılabilir. Ayrıca, aracın etrafında hareket eden bir şey olduğunda bir uyarı sistemi vardır. 85 beygir gücü ve 1.1 turbo motora sahiptir.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.