BMW X7 2019 İncelemesi

BMW X7 2019 İncelemesi

21 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

BMW X7 2019 İncelemesi; BMW’nin, özellikle ülkemiz dışında da, dünyanın her yerinden milyonlarca hayranı var. Bu yazıda 2019 Model BMW X7’yi inceleyip merak ettiğiniz tüm detayları anlatmaya çalışacağız. BMW bir Alman otomotiv şirketi olmasına rağmen, bu 7 kişilik yeni canavarın tüm etkileri Avrupa da ve ABD’de de geçerli olacak gibi. SUV araçlar üzerinde uzun süre araştırma yaptıktan sonra, BMW tasarımını daha etkili ve geniş bir yüzeyle taçlandırmak istedi. bu sebeple aracın en belirgin özelliği, ızgarasının oldukça büyük olmasıdır. Aracın ön LED lambalarına kadar olan tüm detayları özel olarak tasarlanmıştır.

BMW X7 2019 İncelemesi ve özellikleri

2019 BMW X7 İnceleme
2019 BMW X7 İnceleme

6 sıralı silindir motorlu BMW X7, toplam 349 beygir gücüne sahip 3.0 benzinli motor güç üretebiliyor. 447 Nm tork üreten bu araç, tüm engellerin başarıyla altından kaldırılmasıyla ön plana çıkıyor. Böyle güçlü bir otomobilin özellikleri birkaç cümleyle açıklanamaz. İkili turbo motorlu bu araç sadece 5.8 saniyede 0 dan 100 kilometre hıza ulaşabiliyor. Otomobilin en yüksek özellikli modeli çift turbo motora sahip olacak ve 4.4 litrelik motor gücü olacak. En güçlü model sadece 5.2 saniyede 100 kilometreye ulaşacak ve 462 beygir gücü üretecek.

BMW X7 2019, iç mekan tasarımında yoğun olarak kullanılıyor ve mavi ve gri gölgeler kullanıyor. Mart 2019’da satılması planlanan otomobil mükemmel bir tasarım harikası olarak piyasaya sürülecektir.. Ülkemizdeki dolar kurunun fazlalığı nedeniyle taşıt fiyatının ilk sırada oldukça yüksek olması planlanmaktadır. Şu anda, orta segment modelinin bile 1,1 milyon TL olduğu düşünülüyor. BMW X7 2019 şimdiden binlerce ön sipariş aldı. Sınırlı sayıda bilgiye sahip olan bu modelin resmi olarak tanıtılmasının ardından satış ile birlikte araçla ilgili tüm detayların da bulunması planlanmaktadır. Fiyat güncellemesinin yakında gerçekleşeceğini size hatırlatmak isteriz.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.