Ford Explorer 2019 Euro NCAP

Ford Explorer 2019 Euro NCAP

29 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Ford Explorer 2019 Euro NCAP de, Kasım ayında test edildi ve sonuçları paylaşıldı. Euro ncap bu sefer Ford’un ülkemizde SUV modeli satılmayan 2019 Ford Explorer Plug Hibrit modelini test etti. Gelin sonuçları inceleyelim.


2019 Yeni Ford Explorer Euro NCAP

Uzun yıllardır Türkiye yollarında görmeye alışkın olduğumuz Ford otomobiller değişik segmentlerde karşımıza çıkıyor. Ürettiği modellerin çoğunu ülkemizde satışa sunsade Ford markası bu otomobili ülkemizde satışa sunmadı. Ama meraklıları yinede otomobil hakkında bilgiler edinmeye çalışıyor. Bizlerde bu mereklı arkadaşların merakını bir nebzede gidermek için Ford Explorer Plug Hibrit aracının Euro NCAP testlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Ford Explorer Plug Hibrit Testlerde, birçok konuda iyi puanlar topladı iyi puanlar topladı. Ancak, yol kullanıcıları ciddi bir kayıp yaşayabilir. Arabayı 5 yıldız yapan ve kayıpsız Euro NCAP testlerini geçmesini  sağlayan güvenlik asistanı ekipmanı ile donatılmıştır. Derecelendirmeye ayrıntılı olarak bakarsak, 2019 Ford Explorer;

Yetişkin Yolcu 87 puan,
Çocuk Yolcu da 86 puan,
Yol kullanıcıları için 61, güvenlik yardımcı ekipmanları için 76 puan aldı.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.