Honca Civic Tuning Parça Ve Malzemeleri

Honca Civic Tuning Parça Ve Malzemeleri

26 Ekim 2019 0 Yazar: Editör


Tuning, aracı kişisel yapmak için yapılan değişikliklere verilen addır. Standart bir araç kullanmak istemeyen, ancak istedikleri gibi değiştirmek isteyen kullanıcılar, çeşitli modifiye yöntemlere başvuruyorlar. Honda markasının Civic modeli, çelişkili ve spor çizgilerinden oluşan spor tasarımı ile genç kullanıcıların dikkatini çekiyor. Aracı standart olarak kullanmak istemeyen sürücüler için, Honda Civic araçlarında kullanılan bazı modifiye parçaları ve fiyatları listeleyelim:

Multimedya Sistemleri Standart olarak gelen multimedya sistemleri pek çok özellikten yoksundur. Eski modellerde, çok küçük ekranlı veya ekransız multimedya üniteleri eskidir. Eksiklikler sadece görünüşte değil, aynı zamanda ses performansında da görülür. Kim bu sorunu önlemek istiyor

Honda arabalar kullanıcılar geniş ekranlı sistemleri, büyük ekranlı, android işletim sistemli arka kameraları destekliyor. Bu sistemler 2.000 – 2.500 TL arasında değişmektedir.

Sis Farı Çevresinde Günışığı Açtı

Neredeyse tüm araçlarda gündüz ledleri bulunur. Bu özelliği olmayan arabalar eski bir görünüm sunar. Bunu önlemek için, gündüz çalışan LED farlara sahip parçalar satılır. Bu parçaların ortalama fiyatı 300 – 350 TL arasındadır.

Krom Cam Çerçeve Takımları

Üst segment otomobillerde standart olarak bulunan krom cam çerçeveler, Civic modellerin standart ekipmanlarına dahil değildir. Otomobilin Premium modellere benzemesini isteyen kullanıcılar krom cam çerçeve setleri satın alabilir ve bunları araçlarına uygulayabilir. Bu setlerin fiyatı 600-1000TL arasında değişmektedir.

Arka Spoiler Uzantıları

2018 Honda Civic

Spoiler sistemleri aslen yol tutuşunu sağlamak için formül araçları için tasarlandı. Zamanla, tüm spor araçlarında standart olan bu sistemler, araçlarından daha sportif bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar için vazgeçilmezdir. Bütçenin 1000-2000 TL arasında yüzlerce spoiler türü olması gerekmektedir. Zevklerine uygun spoiler bulamayan kullanıcılar, fiber imalat atölyelerinin desteğiyle kendi spoilerlerini üretebilirler. Özel bir uygulama olduğu için daha yüksek fiyatlara mal olacak.

Dış Hava Filtresi Çeşitleri

Aracın motorundan iyi ses almak isteyen sürücüler tarafından uygulanması gereken bir sistemdir. Bu işlem mevcut kutu içi filtrenin sökülmesi ve açık hava filtresi ile değiştirilmesiyle tamamlanır. Büyük hacimli bir motora benzer bir ses çıkarır. Hem ses hem de performansta bir miktar artış getiriyor. Bu filtreler 300 – 500 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.