Nissan’dan Köpek Dostu Ailelere Özel X-Trail

Nissan’dan Köpek Dostu Ailelere Özel X-Trail

4 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Köpek sahipleri daha iyi bilirler, arabanızda arkadaşınızla seyahat etmek bazen çok zahmetli bir iş olabilir. Nissan, köpek dostu X-Trail 4Dogs konseptinin geliştirildiğini de fark edecektir.

Bagaj bölmesinde, köpeği rahat ettirmek için kapitone döşeme kullanılmıştır. Ek olarak, bu bölüme 10 inçlik ekran köpekle birlikte eklendi ve sahibinin birbirini görmesi amaçlandı.

Arkadaki evcil hayvanınız için endişelenmenize gerek yok çünkü yiyecek ve su için kaplar var. Sadık arkadaşınızı güvende tutmak için bir emniyet kemeri bile var.

Nissan X-Trail Köpek Dostu Araç

X-Trail 4Dogs konsepti ayrıca ilk bakışta açıkça görülmeyen bazı harika özelliklere sahiptir. Örneğin, kucaklaması biraz zor olan büyük köpekler, bölmelerine özel olarak tasarlanmış bir rampa ile girebilecekler. Köpeğiniz kirliyse, arabadaki 360 derecelik duş işinizi kolaylaştırır. Bu işlemden sonra kullanabileceğiniz bir saç kurutma makinesi bile var.

Nissan 4Dogs konseptini üretime sokmayacak, ancak şirket gelecekte evcil hayvan dostu özellikler sunmak istiyor gibi görünüyor. Köpek sahipleri olarak kabul edilen bu özel konseptin ilham kaynağı, İngiltere’deki bir ankette katılımcıların% 90’ının köpek dostu bir araç istemesi.

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.