Toyota Corolla Sedan 2020

Toyota Corolla Sedan 2020

18 Kasım 2019 0 Yazar: Editör

Toyota Corolla Sedan  Toyota’nın en çok satan modellerinden biri . 2019 modeline göre tamamen değişen tasarım, ızgara ve tampon bölümlerinin genişlemesi ile dikkat çekiyor. Spor görünümüyle farklı bir atmosfer yaratıyo 2020 Toyota corolla L şeklindeki 3 kademeli led farlar ve ön motor kaputunun kıvrık ön cephesine uzanan hatların yanlarına kendini oluşturur. Spor hattının görüntüsü, kapının altında, aracın yan tarafındaki küçük çukurlara gölge oyunu yaparak korunmaktadır.

2020 Model Toyota Corolla Sedan Teknik Özellikleri;

Japon otomobil şirketi tarafından tasarlanmıştır. Toyota corolla Ayrıca mevcut teknik özellikleri dikkat çekicidir. Trafik işaretleri ve yaya tespiti bu teknolojik özelliklerden sadece bir tanesidir. Bununla birlikte, otomatik uzun farlar ve dahili kablosuz şarj standı mevcut teknolojik unsurlar teknolojik özellikleri arasındadır.

Öndeki adaptif led farlar viraj alırken döndüğünüz yönde rehberlik sağlar. Tabi bunu yaparken de hızı ihmal etmiyorsunuz. Toyota corolla 2020 sedan, modern görüntüsü ile de oldukça etkileyici. Zeminden zemine kadar tasarlanan iç ve dış tasarım özellikleri sürüş zevkini artırıyor. İçinde 4.2 inçlik multimedya ekranı varken, sürücünün tüm ekran kontrolleri dijitalleştiriliyor.

Ekranın altında çift bölmeli dijital bir klima var. Yarı manuel göstergeli dijital klima tamamen otomatik olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İçeride 7 inçlik bir bilgi-eğlence ekranı da var. Aracın iç tasarımı ve koltuk renkleri siyah beyazdır. Koltukların spor görüntüsü aynı zamanda aracın spor yapısına da adapte olur. Koltukların genişliği ve koltuk başlıkları sayesinde rahat bir sürüş sunar.

2020 Model Toyota Corolla Motor Hızı

Toyota 2020 sedan versiyonu, ilk kez hibrit teknolojiyle donatılmış 1.8 litrelik 4 silindirli motorun desteklendiği bir sistemle üretiliyor. SE ve XSE modelleri 2.0 litrelik 4 silindirli motora sahiptir. Platform dışında üretim tesislerinde Japonya dışında ilk kez üretilen Toyota Sedan ve Toyota New Global Architecture (TNG) Türkiye yer alıyor.

1.8 litrelik hibrid kendinden şarjlı hibrit motora ek olarak, sedan’da 1.6 benzinli motor seçeneği var. 1.8 benzinli motor 122 HP üretiyor ve yarı yarıya% 50’ye kadar tamamen elektrikli bir sıfır emisyonlu tahrik sunuyor. 1,6 litre, aynı anda 132 HP güç ve kalite performansı ve yakıt verimliliği sunar. Motor isteğe bağlı bir CVT otomatik şanzıman ve altı vitesli bir manuel şanzıman tarafından desteklenmektedir.

 

 

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.