Yeni Smart EQ Forfour Özellikleri

Yeni Smart EQ Forfour Özellikleri

18 Aralık 2019 0 Yazar: Editör

Yeni Smart EQ Forfour Özellikleri; Forfour güncellenmiş modeldir. Tamamen yeni tasarımı ve çevreci yaklaşımıyla kalpleri fethediyor. 2020 Smart EQ Forfour özellikle 4 kapılı olduğu için en başından itibaren geniş bir oturma alanına sahip olduğu izlenimini veriyor. Görünüşe göre sportif ve esrarengiz bir model, diyor ki, 4 kapısı sayesinde işinizi fazlasıyla yapabilirim. Mercedes Benz yetkilileri, sadece bir elektrikli otomobil değil aynı zamanda geleceği de inşa ettiklerini söylüyorlar. Çünkü trafiği daha küçük ama kullanışlı araçlarla kolaylaştırmayı da hedeflediklerini belirtiyorlar.

2020 Yeni Akıllı EQ Forfour

Yeni Smart EQ Forfour İç Tasarım ve Tasarım

Tasarım bölümü hakkında biraz konuştuktan sonra, iç tasarım hakkında konuşalım. İç kısımda iyi donanımlı bir ses sistemi ekranı ve kablosuz şarj tasarımı bulunmakta. İnsanlar sıfır kilometre veya ikinci el Smart deyince her zaman akıllarında sınırlı bir yaşam alanı olur. Ancak, Smart Forfour bu önyargıyı çok fazla kırmış gibi görünüyor. Çünkü çok geniş bir iç mekana sahip. 4 kişi çok rahat bir şekilde seyahat edebilir. Otomobilimizin malzeme kalitesi, sınıfındaki küçük otomobillerle karşılaştırıldığında fena değil, ancak üst segment otomobillere göre çok zayıf. Araç son derece şık LED tasarımlarıyla donatılmıştır. Kapıyı açar açmaz, mükemmel bir LED görselliği sizi karşılıyor.

2020 Yeni Smart EQ Forfour Kokpit

Smart EQ Forfour Motor Özellikleri

Akü-elektrik enerjisi teknolojisine sistematik geçiş sistemi sayesinde geleceği günümüze taşıyor. Şu anda 22 kwh batarya tarafından sağlanan 112 km’lik mesafe hala çok kısa. Bu nedenle yeni modelimizde mesafenin daha uzun tutulacağını düşünülüyor.

Ülkemizde özellikle ufak otomobil sevenlerin tercih ettiği bu modelinin kadın otomobil kullanıcıları tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

DİKKAT! Sorumluluk reddi beyanı:

aracsorgulama.org’da Yer alan haber,bilgi ve materyaller sadece bilgi amaçlıdır.Bilgilerin doğruluğunu aracsorgulama.org asla onaylamaz. Bu konu ile ilgili Doğabilecek sorumlulukların tamamını reddeder. aracsorgulama.org’a giren herkes ret beyanını kabul etmiş sayılır.